שולפת צפורניים | אודות
15
rtl,page-template-default,page,page-id-15,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

בתקופה האחרונה אני וכמה מעמיתותיי חווינו גישה שלילית מאוד כאשר תייגו אותנו בפייסבוק (!!!) פמיניסטיות מקלדת. ובכן, כאשר הצלחתי להחזיר את הלסת שלי למקומה, החלטתי שהגיע הזמן ש*ארחיב* את הפעילות המקוונת שלי, ויצרתי את הבלוג הפמיניסטי הזה בשפה העברית. זה לא הבלוג הפמיניסטי הראשון, אך באמת: אין כזה דבר יותר מידי מידע פמיניסטי, ואיפה נשיג ונשתף אותו אם לא באינטרנט? אני מאמינה גדולה בפעילות הזאת, לא בתור אפיק יחיד, יש מי שעושה את ההבדל ברחובות עם מחוסרות דיור, זונות, נרקומניות… יש מי שעובדת במערכת החינוך… יש י שמתנדבת בקווי סיוע… יש עוד דרכים רבות לתרום למאבק נגד הדיכוי(ים) שלנו. רק איך אפשר לזלזל באינטרנט? אני נמצאת בקשר יומיומי עם פמיניסטיות מכל העולם, אני קוראת חדשות ושומעת על פעילויות שלא תיארתי, אני חותמת על עצומות ומשתפת כתבות ומפיצה ממים… מנהלת קבוצות ו… פשוט, מנסה קצת להחזיר את מה שזכיתי בעצמי לקבל מהכלי העצום הזה, דרכו למדתי בערך כל מה שאני יודעת (הרבה).

בעיקרו, לפחות בתחילת הדרך, הבלוג יהווה בית לכתבות מתורגמות. יש כל כך הרבה חומר בעולם הפמיניסטי, חבל עד מאוד שדוברות עברית יפספסו בגלל חוסר נגישות לשפה.

אשמח גם לקבל פוסטים מכן. מי שרוצה לפרסם כאן – אנא צרי איתי קשר.

ולהרחבה בכל מיני נושאים, בואו לבקר אותי בבלוג שלי בשפה האנגלית: Femina Invicta